English Suomi
Arkiv

Nyheter

Kontakt

Johan Lundberg
Uppsala

Mobil
+46(0)70-320 35 86

johan@johanlundberg.se

 

 

Markus Gålfalk
Uppsala

Mobil
+46 (0)70-588 66 80

 markus@johanlundberg.se

 

 

Henrik

Angela Ozerov
Uppsala

Mobil
+46 (0)70-625 25 93

 angela@johanlundberg.se

 

Stefan Tobiasson
Uppsala

Mobil
+46(0)73-687 10 44

stefan@johanlundberg.se

 

 

Crister Renkel
Uppsala

Mobil
+46(0)70-525 71 23

crister@johanlundberg.se

 

 

Fredrika

Fredrica Holgersson
Uppsala

Mobil
+46(0)70-471 64 50

fredrica@johanlundberg.se

Abbas Abbaszadeh Shahri
Uppsala

Mobil
+46 (0)73-738 85 65

abbas@johanlundberg.se

 

 

Jan Wandeby
Uppsala

Mobil
+46 (0)70-580 30 36

jan@johanlundberg.se

 

David Jacobsson
Göteborg

Mobil
+46 (0)70-568 71 02

david@johanlundberg.se

 

Jag vill ha information om:

Vi är mitt i ett projekt och behöver hjälp med schaktfritt - kontakta mig skyndsamtVi planerar ett nytt ledningsprojekt och vill veta hur schaktfri teknik kan förenkla, snabba upp och spara pengarVi har en befintlig ledning som behöver åtgärdasJag är intresserad av utbildning i schaktfri teknik -skicka mer informationDet jag har läst på hemsidan verkar intressant – håll mig uppdaterad!


Jag vill beställa Johan Lundbergs handbok "Bredband åt folket!" för 100kr/st + frakt!

Jag vill beställa Johan Lundbergs handbok om schaktfritt för 100kr/st + frakt!

Annat:

Namn:
Befattning:
Företag:
Adress:
Postnr:
Ort:
Tel:
Mobil:
E-post: